Związek Nauczycielstwa Polskiego
Zarząd Oddziału ZNP w Żorach

Najnowsze wpisy

Oddział ZNP

Pikieta 8 stycznia 2020 r. godz. 16.00 Katowice

11 grudnia 2019

DZIĘKUJĘ PRACOWNIKOM OŚWIATY Z ŻOR ZA UDZIAŁ W PIKIECIE – Prezes Oddziału ZNP w Żorach Ilona Witala-Sługa

Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, tłum i na zewnątrz    Obraz może zawierać: 6 osób, ludzie stoją i na zewnątrz

8 kwietnia, pamiętamy!

8 kwietnia 2019 r. rozpoczął się największy strajk w polskiej oświacie – strajk na rzecz dobrej edukacji. Dobra edukacja to wciąż jest nasz cel! Dlatego w ósmym dniu każdego miesiąca spotykamy się, by wspólnie przypomnieć, że edukacja jest największą dziedziną życia społecznego.

8 stycznia 2020 r. o godzinie 16:00 w Katowicach  akcję „8 KWIETNIA – PAMIĘTAMY!” kontynuuje Okręg Śląski Związku Nauczycielstwa Polskiego. 8 listopada spotykaliśmy się w Krakowie, 8 grudnia w Gdańsku, w następnych miesiącach akcja będzie kontynuowana przez kolejne województwa 8 lutego – Szczecin, 8 marca – Łódź, 8 kwietnia – Kielce !

W Katowicach spotkajmy się w środę 8 stycznia. Zabierzmy ze sobą latarki, komórki z latarkami… Spotkajmy się i stańmy razem w łańcuchu światła dla edukacji! Przypomnijmy, że nasze postulaty nie zostały zrealizowane!

Zapraszamy do udziału w pikiecie pracowników oświaty, wyjazd z os. Pawlikowskiego o godz. 14.30. Zapisy do 19 grudnia 2019 r.