X Zawody Strzeleckie PRACOWNIKÓW OŚWIATY

5 marca 2020

28 marca 2020 r. (sobota) godz. 9.15– 13.00. zapraszamy na X JUBILEUSZOWE ZAWODY STRZELECKIE PRACOWNIKÓW OŚWIATY O PUCHAR PREZESA ODDZIAŁU ZNP W ŻORACH. Miejscem zawodów jest strzelnica zamknięta Żorskiego Bractwa Kurkowego w Hotelu Żory – wejście od strony dawnych kortów tenisowych. HARMONOGRAM: 9.15 – 9.30 zbiórka zawodników, rejestracja, 9.30 – 10.00 instruktaż i BHP na strzelnicy, zasady strzelania, regulamin zawodów. KATEGORIE: 1. Dzieci (7 – 12 lat) – młodzież (13 – 18 lat) – kobiety i mężczyźni ze względu na wiek: 20+, 30+, 40+, 50+, E.2. Kategoria rodzinna. NAGRODY: puchary dla najlepszych strzelców w kategorii kobiet i mężczyzn, młodzieżowej i dziecięcej oraz dla najlepiej strzelającej rodziny, statuetki dla najmłodszego i najstarszego uczestnika zawodów, medale i dyplomy pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii wiekowej. DODATKOWE ATRAKCJE: tort urodzinowy, pamiątkowe butony, pamiątkowe zdjęcia, kawa, herbata, soczki, ciasteczka oraz miła atmosfera i możliwość spotkania znajomych i przyjaciół. ZGŁOSZENIA: do 26 marca br. (czwartek) wraz z wpłatą 10 zł od osoby w biurze ZNP na os. Pawlikowskiego 40 w Żorach.