Ogólnopolska Manifestacja Pracowników Oświaty i Nauki ZNP

Plan:

  • Uczestnicy Manifestacji 1 września 2025 r. spotykają się o godz. 6.10 w Centrum Przesiadkowym w Żorach, 5.50 Liceum Ekonomiczne w Rybniku,
  • wyjazd autokarami o godz. 6.00 z Rybnika i 6.20 z Żor,
  • Ogólnopolska Manifestacja Pracowników Oświaty i Nauki ZNP – Warszawa, al. J. Ch. Szucha 25 od godz. 11:00 do godz. 13.00
  • wyjazd z Warszawy o godz. 13.30, na trasie możliwość zjedzenia obiadu,
  • prawdopodobny czas powrotu do Żor po godz. 19.00.

Domagamy się:

  • 10 proc. podwyżki wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli oraz pracowników oświaty i nauki
  • uchwalenia obywatelskiej inicjatywy ZNP o powiązaniu wynagrodzeń nauczycieli z przeciętnym wynagrodzeniem w gospodarce
  • zapewnienia nauczycielom korzystniejszych rozwiązań w pragmatyce zawodowej
  • podniesienia prestiżu zawodu nauczyciela
  • realnej ochrony prawnej nauczycieli!           

Edukacja to nasza wspólna sprawa!

POWIĄZANE WPISY

08.06.2026

ZNP organizuje spotkanie z klubami poselskimi

Związek Nauczycielstwa Polskiego zaprosił przedstawicieli klubów poselskich rządzącej koalicji na spotkanie...

Czytaj więcej

03.06.2026

5 czerwca biuro nieczynne

W piątek 5 czerwca 2026 r. biuro Oddziału ZNP w...

Czytaj więcej



KATEGORIE

AktualnościBez kategorii

NAJNOWSZE WPISY